Кошик
91 відгук

Жіночі костюми білого кольору 2018

Жіночі костюми білого кольору 2018

Костюми білого кольору зі спідницею брюками і шортами. Білий колір підходить для виконання наших найсвітліших бажань.По-перше,в літню пору білий колір завжди на піку популярності,по-друге,він дійсно зробить нас молодшими.

Пропонуємо цього сезону звернути увагу на жіночі костюми білого кольору зі спідніцею, брюками і шортами. Білий колір підходить для виконання наших найсвітлішіх бажань. По-перше, в літню пору білий колір завжди на ПіКу популярності, по-друге- він дійсно зробить нас молодшими. А щоб не опинитися трішки  більше своїх обсягів, які для нас віроломно підставляють білі відтінкі, треба вібрато правильно свій стиль і фасон.
У літньому сезону 2018 переважає стиль оверсайз  . Такі моделі важко оминути  своєю увагою, настільки вони популярні. Але не менш популярна асиметрія, за допомогою якої якраз і можна скорегувати недоліки своєї фігури.

Різноманіття жіночих костюмів дозволяє вибрати модель будь-якого силуету і тим самим свій відповідний стиль. Можна вибрати костюм з брюками або спідницею, сукнею або сорочкою чоловічого типу, костюм з кюлотамі, комбінезоном або шортами. Залежно від ситуації дозволити можна будь-який костюм. І найголовніше, що в нових колекціях пропонується чимало подібних варіантів.

Наше життя змушує носити різну одяг, але іноді хотілося б одягнутися за настроєм або потреби в змінах. Не завжди краса в нашому розумінні збігається з поняттям краси дизайнерів.Іноді зростання кар'єри може змінитися на краще, завдяки гнучкості у виборі одягу. Як змінить білий костюм довіру до вас на робочому місці, важко визначити, але те, що він справить враження - ніби ви прийшли на роботу, як на свято - це дуже ймовірно.

Кожна жінка прагне створити свій власний стиль. А це означає, що будь-яка з нас, надягаючи на себе білий костюм, вибере свій індивідуальний наряд. А костюм розкриє вас як особистість. Розкішно виглядають білі брючні костюми класичного крою з білим пальто.

Білі костюми зі спідницею.Спідниця - це прекрасний предмет жіночого костюма. У діловому гардеробі краще зупинитися на спідниці прямого крою, трапецієподібної або трохи відвертій варіанті. Пишні моделі мають до романтичного стилю, який дуже доречний у святковій ситуації. Класична довжина спідниці повинні бути в області коліна, допускається трохи вище або нижче.
Обтягуючі спідниці або міні-спідниця в білому костюмі допустимі лише в повсякденному варіанті і для особливого випадку.


Білі жіночі костюми в святковому гардеробі.У святковому гардеробі білий костюм, особливо з брюками - відмінний варіант. Ви, звичайно, знаєте, що такого виду костюми можна використовувати в багатьох ситуаціях, в тому числі, і на весіллі. Білий костюм може стати чудовою альтернативою вечірньої сукні. Вибирайте моделі з мереживом, вишивкою, пишними воланами, басків, бахромою з незвичайними декоративними елементами.

 

Білі костюми з шортами.Костюм, що складається з шорт, жакета або блузи - рішення для впевнених дівчат. Однак цей варіант може бути повсякденним, пляжним, але ніяк не діловим. Є, звичайно, виняткові ситуації, але краще бути обережним і міру. Використовувати в таких випадках слід не коротенькі шорти, а шорти-бермуди, капрі або моделі з бриджами.Роль верху не обов'язково повинен виконувати жакет. Це може бути сорочка чоловічого типу, блуза або туніка. Вибирайте білі костюми з кюлотамі або з подовженими піджаками, з жакетами без рукавів. Можна дозволити будь-які експерименти!Ефектно виглядають білі костюми з включенням в фактурі матеріалу іншого кольору або чорної обробки, типу канта, гудзиків ... 

Білий костюм можна надягати не тільки в своєму колірному комплекті, але і порізно, приєднуючи до білих штанів жакет іншого кольору або до білого жакета - штани іншого кольору. Тобто білий ансамбль, що складається з двох або декількох предметів, можна поєднувати з іншими речами, що відрізняються в колірному рішенні. Таким чином, можна розширити свій гардероб.

Костюм Шанель не виходить з моди вже протягом багатьох десятиліть. Може збільшуватися або зменшуватися довжина спідниці і жакета, а плечі костюма ставати широкими або, навпаки, вузькими, в кожному сезоні предпочитаются ті чи інші забарвлення. Але основні форми костюма залишаються вічними. Це і є класика. Тому, якщо ви відкидаєте всі нові напрямки, надягайте костюм Шанель, безсумнівно, опинитеся модною і стильною.

Попередні статті
  • Модні блузки-сорочки весна-літо-2018
    Стиль оверсайз ,тісно пов'язаний з чоловічим типом одягу, увага на блузи-сорочки.Фасони чоловічих сорочок досить прості і лаконічні,в них немає великої кількості декору,вони стримані.В жіночому гардеробі перетворюються, підкреслюючи свою...